Atrakcje Murzasichla

Piękna miejscowość Murzasichle tanie noclegi położona u podnóża Tatr, na wysokości ok. 1000 m n.p.m., kusi turystów bogatą tradycją i mocą atrakcji turystycznych. Ta otoczona lasem miejscowość znajduje się nad rzeką Sichłą, na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego, dzięki czemu można odpocząć w otoczeniu natury, pięknych widoków i świeżego powietrza, daleko od miejsc obleganych przez turystów.

Murzasichle noclegi oferuje aktywne spędzanie czasu o każdej porze roku.
Zimą warto udać się na kompleks sześciu wyciągów orczykowych. Stoki są oświetlone, profesjonalnie ratrakowane a w razie potrzeby dodatkowo naśnieżane. Idealnie nadają się dla osób stawiających swoje pierwsze kroki na stoku. Oprócz tego do wyboru są również przejażdżki skuterami śnieżnymi i quadami oraz kuligi z pochodniami.
Latem natomiast w Murzasichlu można bawić się na imprezach plenerowych, wybrać na przejażdżkę wozem konnym, a na koniec zjeść kiełbaskę upieczoną na ogromnym ognisku.

Murzasichle pensjonaty jest doskonałą bazą wypadową dzięki wspomnianemu już Tatrzańskiemu Parkowi Narodowemu oraz pobliskich szlaków turystycznych. Turyści mają możliwość udania się na wiele fascynujących wycieczek, na przykład na Halę Gąsienicową, Kasprowy Wierch, Polanę Olczyską, Przełęcz Między Kopami a nawet na Giewont i wiele innych ciekawych miejsc.

Murzasichle może się pochwalić również restauracjami i karczmami, gdzie można spróbować przede wszystkim smacznych dań kuchni regionalnej, ale także polskiej i włoskiej, do przygotowania których używane są produkty wysokiej jakości oraz wiele produktów ekologicznych.