Zakopane

Zakopane to letniskowa miejscowość na Pogórzu Gubałowskim. Jest najwyżej położonym miastem w Polsce o powierzchni 85 km2. W Zakopanem znajduje się duża część Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Zapraszamy serdecznie do nowego obiektu położonego w samym noclegi centrum Zakopanego. Położenie jest idealne dla turystów przyjeżdżających koleją jak i autobusem. W niewielkiej odległości kolej na Gubałówkę i Krupówki.

Na ulicach zobaczymy tradycyjne stroje i usłyszymy gwarę góralską, a w lokalach skosztujemy regionalnej kuchni przy muzyce góralskiej. Wędrówka po Tatrach dostarczy niezapomnianych przeżyć.

Noclegi w Zakopanem to pokoje posiadają WiFi. W obiekcie znajduje się aneks kuchenny. Z większości okien rozciągają się widoki na Tatry Zachodnie lub Gubałówkę. Budynki nawiązują swoją architekturą do stylu podhalańskiego. Znajdziemy w nich ekskluzywne, pełne przepychu noclegi tj hotele, pensjonaty, wille, apartamenty, pokoje gościnne, kwatery prywatne, duże ośrodki wypoczynkowe.

Noclegi Zakopane tanie to wiele atrakcji. Miłośnicy sportów zimowych docenią wyciągi i trasy narciarskie, lodowiska, wypożyczalnie i szkółki. Na Wielkiej Krokwi odbywają się co roku zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Na terenie kompleksu do dypozycji grill, plac zabaw i strefa SPA z sauną i jacuzzi.